Tabela

Söke Reklam olarak dış mekan reklam için ayrı bir özen göstermekteyiz. Bir firmayı en iyi şekilde temsil eden dış mekan reklam ürünleri olduğunun bilincindeyiz.  Dış mekan reklam üzerine verdiğimiz hizmetleri başlıklar halinde gösterelim.

KUTU HARF TABELA

Söke Reklam bünyesinde bir çok müşterimize sorunsuz ve istekleri doğrultusunda tabelalarını tasarlayıp, montajını gerçekleştirdik. Işıklı ve ışıksız olarak  kutu harf tabelaların en iyi özelliği uzun yıllar dayanıklı ve daha modern bir görüntüye sahip olduğunda müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilen reklam ürünüdür.

GERME – BRANDA TABELA

Söke Reklam bünyesinde germe branda tabela, dayanıklı ve esnek malzemelerden yapılan, genellikle büyük reklam alanları yaratmak için kullanılan tabela çeşididir. Bu tabelalar, genellikle vinil veya PVC gibi malzemelerden üretilir ve üzerine baskı yapılan branda, bir çerçeveye gerilerek monte edilir. Estetik ve işlevselliği bir arada sunan germe branda tabelalar, dış mekan reklamcılığında sıkça tercih edilir.

FOLYO

Genellikle camlara uygulanan yapışkanlı reklam malzemesidir. Yapmış olduğunuz kampanyaları, indirimleri müşterilerinize sunmak ve bunların tanıtımlarını yapmanız için gerekli olan reklam malzemesidir. İç ve dış mekanda sorunsuzca kullanılan bu ürünü sizlerin istediği doğrultusunda tasarlayıp, baskısını yapıp sizlere sunuyoruz.

BRANDA  – VİNİL BASKI

Branda baskı hizmeti Söke Reklam bünyesinde bulunmaktadır. İnce – Orta ve kalın branda olmak üzere çeşitli branda ürünleri bulunmaktadır. En iyi baskı kalitesine sahip makine sistemimizle bizden bu hizmeti temin edebilirsiniz.

ONEVISION FOLYO

Camlara uygulanan yapışkanlı reklam malzemesidir. Onevision folyonun bir özelliği de uygulanan yerin arkasını göstermemesidir. Fakat arkasından bakıldığında karşıyı gösteren bir reklam ürünüdür.

BILLBOARD

Açık hava reklamcılığının vazgeçilmez ürünüdür. Branda veya kağıt reklam malzemelerinin üzerine baskı yapılır. Firmaların duyuruları, reklamlarını, kampanyalarını en iyi şekilde hedef kitlesine sunan reklam malzemesidir. Sizler için tasarımlarını hazırlayıp baskısını yaparak bu üründe hizmet vermekteyiz.

Bu hizmetler için bizimle iletişime geçiniz.

TIKLAYINIZ