Promosyon

Söke Reklam olarak dış mekan reklam için ayrı bir özen göstermekteyiz. Bir firmayı en iyi şekilde temsil eden dış mekan reklam ürünleri olduğunun bilincindeyiz.  Dış mekan reklam üzerine verdiğimiz hizmetleri başlıklar halinde gösterelim.

PROMOSYON KALEM BASKI

Teknolojinin gelişmesi üzerine firmalar reklamlarını daha etkili bir şekilde yapmayı hedeflemektedir. Bunların başında da promosyon reklam ürünleri gelmektedir. Kalemler her daim hayatımızda bulunacaktır. Etkili bir reklam ürünü olarak promosyon kalem baskıyı sayabiliriz. Hemen hemen her bütçeye uygun olarak plastik kalem, metal kalem olmak üzere UV baskıyla renkli logolarınızı kolaylıkla baskıya alıp sizlere teslim etmekteyiz.

AJANDA

Ajandalar günlük kullanım olarak vazgeçilmez bir üründür. Gerek planlama notları, gerekse hatırlanması gerekli notların tutulduğu bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Ajandalar reklamlarınızı, marka bilinirliğini yapmak için etkin bir araçtır. Firmaların kurumsal kimliğini en etkili yansıtan ürünler arasında promosyon ajanda yer almaktadır. Ajandalar suni deri, termo deri, gerçek deri olarak farklı modellerle karşımıza çıkmaktadır. Üzerine baskılarda farklılık göstermektedir. UV baskı, lazer kazıma, Sıcak baskı olmak üzere firmanızın logosu basılmaktadır.

YELEK / TİŞÖRT BASKI

Promosyon yelekler şişme yelek, ikaz yelekleri olarak 2 farklı türde karşımıza çıkmaktadır. Gerek çalışanlar olsun, gerekse dışarı amaçlı reklamlarda kullanmak üzere kurumsal kimliğinizi, firmanızı tanıtmaya yarayan etkili bir reklam ajansıdır. Yelekler haricinde promosyon tişörtlerimizde bulunmaktadır. Personel için kullanılan tişörtler etkili bir şekilde kurumsal kimliğinizi göstermeye yarar. Tişört baskıları dijital veya nakış baskı olarak yapılmaktadır. Söke Reklam olarak hizmetlere bu konuda destek vermeye hazırız.

ŞAPKA

Ülkemiz güneş olan bir bölgede olduğundan dolayı etkili bir reklam aracı olarak karşımıza çıkmaktadır. Promosyon şapkalar genellikle konser, açık hava etkinliklerinde talep edilen bir reklam aracıdır. Oldukça geniş bir alana baskı yapıldığından görünürlüğü bir hayli olmaktadır. Promosyon şapka baskıları kurumsal kimliğinizi öne çıkarmakla kalmayıp etkili bir şekilde reklamınızı da yapmanıza yardımcı olmaktadır. Şapka özellikleri türleri ve renklerine göre farklılık göstermektedir. Her bütçeye uygun şapka modellerimizi Söke Reklam’a ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

ÇAKMAK

Promosyon baskılı çakmak ürünlerini Söke Reklam ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Serigrafi baskı, tampon baskı, UV baskı veya lazer kazıma olarak logonuzu, reklamnızı yapabilirsiniz. Her bütçeye uygun çakmak modellerimizde mevcuttur.

Bu hizmetler için bizimle iletişime geçiniz.

TIKLAYINIZ